“विदेशमा रोजगारी गुमाएका नेपालीलाई स्वदेश फर्काउ” कांग्रेस “कोरोना नियन्त्रणमा सरकार चुक्यो” प्रवक्ता शर्मा

दूरबिन नेपाल     ३१ बैशाख २०७७, बुधबार २०:१०    

Anil Baral Real Estate

दूरबिन नेपाल, नेपाल
नेपाली कांग्रेसले कोरोना भाइरसको कारण संसारभरी छरिएर रहेका कैयन नेपालीले रोजगारी गुमाएकाले उनीहरुलाई तत्काल स्वदेश फर्काउनु पर्ने बताएको छ । प्रवक्ता विश्वप्रकाश शर्माले बुधबार पार्टी कार्यालयमा पत्रकार सम्मेलन गर्दै विदेशमा रोजगारी गुमाएका नेपालीलाई सरकारले स्वदेश फर्काउन गम्भीर हुनुपर्ने बताएका हुन । उनले कोरोना रोकथाम तथा नियन्त्रणमा सरकार चुकेको आरोपपनि लगाए । सरकारले स्वास्थ्य सामग्री खरिद तथा पिसिआर परीक्षणमा ढिलाइ गर्दा अग्रपंक्तिमा रहेर काम गरेका स्वास्थ्यकर्मी, सुरक्षाकर्मी र सञ्चारकर्मी समेत कोरोनाको संक्रमणमा परेको कांग्रेसको भनाइ छ । प्रवक्ता शर्माले ५० दिनका बीचमा सरकारले पिसिआर परीक्षणको दायरापनि वृद्धि गर्न नसकेको आरोप लगाए । सरकारले आयात गरेको स्वास्थ्य सामग्रीे पर्याप्त नभएको पनि उनकोे भनाई छ । स्वास्थ्य सामग्री खरिदमा ढिलासुस्ती, अनियमितता र भ्रष्टाचार भएको उनले आरोप लगाए ।


३१ बैशाख २०७७, बुधबार २०:१० मा प्रकाशित