अमेरिकाको ५० करोड भन्दा नेपालको स्वतन्त्रता धेरै मूल्यवान छ : झलनाथ खनाल

दूरबिन नेपाल     २२ जेष्ठ २०७७, बिहीबार ०३:०८    

Anil Baral Real Estate

दूरबिन नेपाल, अमेरिका
पूर्व प्रधानमन्त्री एवं नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा)का बरिष्ठ नेता झलनाथ खनालले यथास्थितीमा मिलेनियम च्यालेन्ज कर्पोरेसन (एमसीसी) पारित गर्न नुहुने बताएका छन । दूरबिन नेपालसंग कुराकानी गर्दै नेता खनालले एमसीसीको नाममा नेपालले आफ्नो स्वतन्त्रता र स्वाभिमान दाउमा राख्न नसक्ने प्रष्ट पारेका छन । पूर्वप्रधानमन्त्री खनालले भारतसंगको सिमा विवाद आक्रोशित नभै संयमित ढंगले कुटनीतिक रुपले समाधान गर्नुपर्ने बताए । पार्टी भित्रको विवादलाई स्वभाविक बताएका खनालले सरकारले पार्टीको निर्णयलाई वेवास्ता गरेर जान नसक्ने चेतावनीपनि दिएका छन । सरकारले कोरोना नियन्त्रणमा कमजोरी गरेको स्वीकार्दै नेता खनालले रुकुम घटनाका दोषी उपर शुन्य सहनशिलताका साथ कारवाही हुनुपर्ने माग समेत गरेका छन ।
पूर्व प्रधानमन्त्री एवं नेकपाका बरिष्ठ नेता खनालसंग दुरबिन नेपालका सम्पादक बिष्णुहरि घिमिरेले गरेको कुराकानीको भिडियो यसप्रकार छ ।

 


२२ जेष्ठ २०७७, बिहीबार ०३:०८ मा प्रकाशित