जनसम्पर्क समिति अमेरिकाका महासचिव मुनिन्द्र नेमाङ्गलाई पितृशाेक 

दूरबिन नेपाल     २६ माघ २०७५, शनिबार १५:०८    

Anil Baral Real Estate

न्युयाेर्क । जनसम्पर्क समिति अमेरिकाका महासचिव मुनिन्द्र नेमाङ्गलाइ पितृशाेक परेकाे छ । उनका पिताकाे नेपालमा निधन भएकाे हाे । मुनिन्द्रका पिता अमरकुमार पाँचथर जिल्ला फाल्गुनन्द गाउँपालिकाका अध्यक्ष हुन ।

पाँच नम्वर वडाले आयोजना गरेकाे कार्यक्रममा प्रमुख अतिथिकाे मन्तव्य राख्दा राख्दै शनिवार दिउसाे दुइ बजे तीर अमरकुमार बेहाेस भएका थिए । बेहोस भएर ढलेलगतै स्थानीय स्वास्थ्य चौकीमा लगिएको र त्यहाँ उपचार सम्भव नभएपछि त्यहाँबाट इलाम लगिएको थियाे ।

७७ वर्षका गाउँपालिका अध्यक्ष नेम्बाङको इलाम अस्पतालमा उपचार हुन नसकेपछि काठमाण्डौ ल्याउने तयारी हुँदै गर्दा निधन भएको जनाइएकाे छ । अमर कुमारकाे निधनले पाँचथर काग्रेसमा अपुरणिय क्षति भएकाे भन्दै विभिन्न व्यक्तिले दुख व्यक्त गरेका छन् ।
तस्वीर : कृशु क्षेत्रीकाे फेसबुकबाट


२६ माघ २०७५, शनिबार १५:०८ मा प्रकाशित