“म १५ बर्षमै बलात्कृत भएँ” डेमी मुर

दूरबिन नेपाल     ८ आश्विन २०७६, बुधबार ०२:०४    

Anil Baral Real Estate

दूरबिन नेपाल

हलिउड अभिनेत्री डेमी मूरले आफुमाथी १५ वर्षको उमेरमा घरमै बलात्कार भएको दावी गरेकी छिन् । हाल ५६ वर्षीया अभिनेत्री मुरले आफ्नोे संस्मरण ‘इन्साइड आउट’ का बारेमा गूड मर्निङ अमेरिकासँग सीधा कुरा गर्ने क्रममा सो खुलासा गरेकी हुन । मूरका अनुसार, उनकी आमा संधै मादक पदार्थ खाइरहन्थीन । मुरलाई किशोरी उमेरमै आमाले बारहरूमा लग्ने गर्थिन् ताकि पुरुषहरूले उनलाई ध्यान दिउन् ।

उनले आफ्नी आमालाई ५०० डलर दिएको दाबी गर्ने पुरुषले बलात्कार गरेको खुलाइन । डायना सयरसँग कुरा गर्दै उनले आफू घरमा आउँदा आमाले चिन्ने एक पुरुष बसिरहेको थियो। उसले मूरलाई बलात्कार गरेपछि उनकी आमाले उनलाई बेचेको बताएको पनि खुलासा गरिन् । उनकी आमाको मृत्यु सन् १९८८ मा भएका थियो । मूरले भनेकी छिन  “आमाले उसबाट सीधासीधा पैसा लिनुभएको हैन । तैपनि उहाँले त्यो व्यक्तिको पहुँच मसम्म दिनुभयो र ममाथि अत्याचार गर्ने अवसर दिनुभयो” । मूर सन् १९९० को दशकको सफल अभिनेत्री हुन् । उनले गोस्ट, इनडिसेन्ट प्रपोजल  लगायतका सफल फिल्ममा अभिनय गरेकी थिइन् । उनले आफ्नो पुस्तक आफ्नी आमा अनि आफ्ना पूर्वपति वु्रस विलिससँगको सम्बन्धबाट जन्मेका तीन छोरीलाई समर्पण गरेकी छन् ।

एजेन्सी


८ आश्विन २०७६, बुधबार ०२:०४ मा प्रकाशित