नेपाली वक्स अफिसमा जोकरको आक्रामक व्यापार

दूरबिन नेपाल     २९ आश्विन २०७६, बुधबार ००:५८    

Anil Baral Real Estate

दूरबिन नेपाल
हलिउड रिलिज चलचित्र जोकरले नेपाली बक्सअफिसमा प्रभावशाली प्रदर्शन गरिरहेको छ । चलचित्रले १२ दिनमा १ करोड ७६ लाख रुपैयां ग्रस कलेक्सन गरेको वितरक कम्पनी टी फल्क्सले जनाएको छ । ट्रेन्ड हेर्दा जोकिन फिनिक्स स्टारर फिल्म तिहारसम्मै जान सक्ने अनुमान गरिएको छ । नेपाली चलचित्र “छ माया छपक्कै”, हिन्दि चलचित्र वार र नेपाली चलचित्र कबड्डीको वेभले पनि जोकरको गतिलाई रोक्न सकेको देखिंदैन । क्यूएफएक्समा मंगलबार पनि राम्रो बुकिङ मिलेको छ । दोस्रो साता पनि फिल्मको कमाइ स्थिर छ । मूभिमान्डु अभिलेख हेर्दा गतवर्ष रिलिज भएको हलिउड फिल्म ‘क्रेजी रिच एसियन्स’को कलेक्सलनाई पनि जोकरले उछिनेको छ । टड फिलिप्स निर्दे्िशत फिल्मको मुख्य भूमिकामा फिनिक्स छन् । तीनपटक अस्कर अवार्डमा मनोनित भएका उनको यो फिल्म अमेरिकामा भने विवादित छ । फिल्मले विश्व्यापी ५४४ मिलियन डलर कमाइ गरिसकेको छ ।


२९ आश्विन २०७६, बुधबार ००:५८ मा प्रकाशित