अमेरिकामा भुवन सुप्तिहाङको ‘आफ्नो ठाँनेर’ 

दूरबिन नेपाल     ५ कार्तिक २०७६, मंगलवार १३:३२    

Anil Baral Real Estate

अमेरिक, अक्टुबर २२ ।  गायक तथा संगीतकार भुवन सुप्तिहाङ राईको संगीतमा आफ्नो  ठानेर वोलको गीत सार्वजनिक भएको छ । दुई वर्ष अघिमात्र अमेरिका आएका गायक भुवनले सो गीत अमेरिकामा नै रहदा नै सिर्जना गरेका हुन । सन्देश सोङमेन राईको शब्द रहेको गीतमा आवाज भने चर्चीत गायक राजेश पायल राइको रहेको छ । गीतलाई भुवनले अमेरिकाबाटै यु–ट्युबमार्फत सार्वजनिक गरेका हुन् ।

अमेरिका आगमन पश्चात भुवनको यो दोस्रो गीत हो । केही समयअघि मात्र पनि गायक भुवनको संगीत र बानिका प्रधानको स्वरमा गीत सार्वजनिक भएको थियो । गायक हुँदै संगीतकार बनेको भुवन सुप्तिहाङ राईले २५० भन्दा बढी गीतमा स्वर तथा संगीत गरिसकेका छन् । नेपाली गीतसंगीत क्षेत्रमा व्यस्तता र चर्चा बटुलिरहेका बेला अमेरिका उडेका गायक भुवनले संगीतलाई भने निरन्तरता दिइरहेका छन् । परदेशमा नेपाली संगीतको सिर्जना गर्दा झनै भावुक हुने वताउदै आफूले संगीतमा जहिले पनि नेपालीपन दिन खाजेको गायक राईले दूरवीन नेपालसग वताए । अमेरिकाको व्यस्त जीवनशैलीसँगै सार्वजनिक गरिएको आफ्नो नयाँ गीतलाई दर्शक÷श्रोताले रुचाइदिनेमा गायक तथा संगीतकार भुवन आशावादी छन् ।


५ कार्तिक २०७६, मंगलवार १३:३२ मा प्रकाशित