न्युयोर्क  सिटी कम्पट्रोलरबाट तामाङ समाज अमेरिका सम्मानित

दूरबिन नेपाल     १३ कार्तिक २०७६, बुधबार १२:१७    

Anil Baral Real Estate

न्युयोर्क  । न्युयोर्क सिटी कम्पट्रोलरले  तामाङ समाज अमेरिकालाई  सम्मान गरेको छ ।  वार्षिक कार्यक्रम अन्तर्गत न्युयोर्क शहरको विविधताको सम्मान गर्दै दिपावली पर्वको अवसरमा तामाङ समाज अमेरिकालाई कम्पट्रोलर स्कट स्ट्रिन्जरले सम्मान गरेका हुन् ।

 

न्युयोर्क सिटी कम्पट्रोलरबाट यो  सम्मान पाउनेहरुमा तामाङ समाज अमेरिका तेश्रो नेपाली संस्था हो । न्युयोर्क सिटी कम्पट्रोलरले प्रदान गर्ने यो सम्मान  २०१७ मा नेपाल आदिवासी जनजाति महसंघ अमेरिका (फिप्ना) र  २०१८ मा अधिकार संस्थाले  पाएका थिए ।

 

दक्षिण एसियालीमुलका समुदायको बृहत उपस्थितिमा तामाङ समाज अमेरिकाकी महासचिव विनिता तामाङले संस्थाको तर्फबाट सो सम्मान ग्रहण गरेकी थिइन् । तामाङ समाज अमेरिकाले नेपाली समुदाय माझ निर्वाह गरेको सामुदायिक जिम्मेवारीको न्युयोर्क सिटी कम्पट्रोलर स्कट स्ट्रिन्जरले प्रशंसा गरे । यस्तै सम्मान ग्रहण गर्दै  महासचिव विनिताले सम्मानबाट तामाङ समाज अमेरिकाको जिम्मेवारी अझै बढेको र न्युयोर्क शहरलाई गर्व गर्न लायकको शहर बनाउने अभियानमा संस्थाले अहम भूमिका निर्वाह गर्ने बताइन ।

 

 


१३ कार्तिक २०७६, बुधबार १२:१७ मा प्रकाशित