‘लकडाउन कोभिड-१९ पुम्से अनलाइन भिडियो च्याम्पियनसिप हुदैँ’

दूरबिन नेपाल     २८ जेष्ठ २०७७, बुधबार २२:२१    

Anil Baral Real Estate

 

इन्टरनेश्लन ओपन फ्रेण्ड्ससिप तेक्वान्दो च्याम्पियनसि (आइओएफटीसी) हेडक्वाटरको आयोजनामा लकडाउन कोभिड-१९ पुम्से अनलाइन भिडियो च्याम्पियनसिप हुने भएको छ । आइओएफटीसीको हेडक्वार अमेरिकाको पोर्टल्याण्डमा छ ।

आइओएफटीसी सन् २००० देखि अन्तराष्ट्रिय तेक्वान्दो प्रतियोगिता आयोजना गर्दै आएको सस्था हो । आइओएफटीसीले तेर्ह्रो सस्करको च्याम्पियनसिप गत मे मा अमेरिकाको मिचिगनमा आयोना गर्ने तयारी गरेको थियो । तर कोरोना संक्रमणले महामारीको रुप लिए पछि अन्तिम अवस्थामा च्याम्पियनसिप स्थगित भएको थियो ।

आइओएफटीसीका निर्देशक मास्टरडान दिवाकर महर्जनले कोरोनाले गर्दा घरभित्र थुनिएर उकुसमुकुश महशुस गरेका खेलाडीका लागि रिलिफ गराउन अनलाइन च्याम्पियनसिप गराउन लागिएको बताए । महर्जनका अनुसार www.ioftc.org मा खेलाडीले रजिष्ट्रेशन गर्नु पर्ने छ । सबै प्रकारका बेल्टले जुन २० सम्म र ब्लाक बेल्टले जुलाई ११ सम्म सम्म नाम दर्ता गराउनु पर्ने छ ।

 

च्याम्पियनसिप सम्वन्धी थप जानकारीका लागि यो भिडियो हेर्नु होला

 


२८ जेष्ठ २०७७, बुधबार २२:२१ मा प्रकाशित