एनआरएनए अमेरिकाज क्षेत्रको दोश्रो क्षेत्रीय भेला तथा ज्ञान सम्मेलन शुक्रवार देखि शुरु हुदै 

दूरबिन नेपाल     १८ भाद्र २०७७, बिहीबार १३:३०    

Anil Baral Real Estate

अमेरिका । गैर आवासीय नेपाली संघ (एनआरएनए) अमेरिकाज  क्षेत्रको दोश्रो क्षेत्रीय भेला तथा ज्ञान सम्मेलन शुक्रवार देखि शुरु हुदैछ । तीन दिन सम्म संचालन हुने सम्मेलनको अघिल्लो दिन  एनआरएनए अमेरिकाज क्षेत्रले समय तालिका सार्वजनीक गरेको छ ।

जुम मार्फत हुने सम्मेलनको उद्घाटन शुक्रवार न्युयोर्क समय अनुसार साँझ ८ बजे देखि दश बजे सम्म हुने छ । एनआरएनए अमेरिका क्षेत्रका संयोजक राजन त्रिपाठीका अनुसार शनिवार क्षेत्रिय सम्मेलनमा चार समुहमा विषयगत छलफल हुने छन् । यस्तै आइतवार पनि ज्ञान सम्मेलन चार समुहमा नै हुने छ ।

सम्मेलनमा विभिन्न विषयमा प्रस्तुत हुने कार्यपत्रका बारेमा पनि छलफल हुने छ । सम्मेलनमा  अमेरिका, क्यानडा, मेक्सिको लयात यस क्षेत्रमा बसोबास गर्दै आएका नेपाली र नेपालबाट पनि विषयगत विज्ञहरु सहभागि हुने संयोजक त्रिपाठीको भनाई छ ।

कार्यपत्रमा छलफल हुदाँ हरेक सेसनका लागि  संयोजकहरु तोकिनेछ । जसअनुसार, कोभिड १९ र यसले अर्थतन्त्रमा पार्ने असर शीर्षकको लागि एटर्नी डिल्ली भट्ट अमेरिका, पब्लिक हेल्थ एण्ड मेडिसिनमा डा.श्याम थापा अमेरिका, नलेज एण्ड स्कील इन नर्सिंग प्राक्टिसमा नर्स पार्वती पाण्डे क्यानडालाई संयोजका छन् ।

 

सम्मेलनको पूर्ण विवरणका लागि तलको लिङ्क क्लिक गर्नुहोला । 

 

https://docs.google.com/document/d/1vxO7MCXYjwi-QaglXXWHnoq5uP_z_k7H1qntKz7vH0c/edit?fbclid=IwAR3cLNU5sk5pZvPSzup4YTA8HOLqO40HDMT7LW5xmI5LaIo-4Mxryt4StwA


१८ भाद्र २०७७, बिहीबार १३:३० मा प्रकाशित